2825

نتایج جشنواره شهید چمران در دو سطح استانی و ملی

بسم الله الرحمن الرحیم 
نتایج جشنواره شهید چمران در دو سطح استانی و ملی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه نتایج اولین جشنواره ملی شهید دکتر مصطفی چمران در بخش استانی مشخص شد. 
دکتر نامدار یوسفوند، رئیس بسیج اساتید استان کرمانشاه ضمن تشکر از شرکت کنندگان و تبریک اعیاد شعبانیه گفت این جشنواره با هدف معرفی اساتید بسیجی موفق در عرصه های مختلف طراحی و برنامه ریزی شده است که اساتید آثار خود را از اوایل مهرماه تا پایان دی ماه ۱۴۰۱ در سامانه جشنواره بارگذاری کردند.
این جشنواره در قالب ۱۳ محور و با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری و مشارکت حداکثری اساتید محترم به منظور ارج نهادن به اقدامات و فعالیت های برجسته اساتید در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، فناوری، آموزشی، اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.
پس از تشکیل شورای سیاستگذاری جشنواره، ساختار جشنواره شامل دبیرخانه، کمیته اجرایی، کمیته علمی و هیات داوران مشخص شدند. تا پایان دی ماه ۵۷۰ اثر به دبیرخانه (استانی) جشنواره ارسال گردید و پس از ارزیابی صورت گرفته توسط هیات داوران در ۱۰ محور اساتید و پژوهشگران برتر انتخاب گردید که از میان آنها در ۹ محور از استادان فرهیخته و یک کانون حائز رتبه برتر از جشنواره گردیدند.
۱- منتخب در محور  تالیف و تصنیف و ...کتاب، خواهر خانم دکتر شهناز بابایی
۲- منتخب در محور مقالات، برادر دکتر فریبرز یوسفوند
۳- منتخب در محور کسب و کار نوآور، برادر دکتر احمد تاجه میری
۴- برگزاری کارگاه ها و شرکت در دوره ها، برادر دکتر فریبرز یوسفوند
۵- منتخب در محور داوری و نظارت بر فعالیتهای پژوهشی، برادر دکتر محمدابراهیم مالمیر
۶- منتخب در محور راهنمایی و مشاوره در پایان نامه ها و رساله های مقطع ارشد و دکترا، برادر دکتر فریبرز یوسفوند
۷- منتخب در محور کرسی‌های نظریه پردازی و مناظره و نقد، برادر دکتر فریبرز یوسفوند
۸- منتخب در محور طرح های پژوهشی درون و برون دانشگاهی، خواهر خانم دکتر فاطمه بشی پور
۹- منتخب در محور مسئولیت پذیری، برادر دکتر فریبرز یوسفوند
۱۰- کانون برتر جشنواره شهید چمران در مرحله استانی: کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در میان کانون های فعال در ۲ سال گذشته بیشترین فعالیت را داشت و بر اساس مدارک و مستندات بعنوان کانون بسیج اساتید دانشگاه برتر استان شناخته شد.

ضمنا" خواهر خانم دکتر فاطمه بشی پور در مرحله کشوری نیز دارای مقام و آثار او  در جشنواره شهید چمران برگزیده شد.

بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه به همه شرکت کنندگان در جشنواره بالاخص بزرگواران و فرهیختگان برگزیده تبریک عرض نموده و توفیق الهی را برای همه عزیزان بسیجی از حضرت حق مسئلت می نماید.

 


 


 


شناسه : 6846073

آخرین اخبار