مدیر گروه آمار

استادیار
شماره تماس : 261
اتاق: 211
پست الکترونیکی: m.sharafi [AT] razi.ac.ir

تصویر اعضای هئیت علمی

عوامل اجرایی گروه

 

کارشناس گروه : آقای امید علی احمدی

تماس با ما : 34274561 - 083

اطلاعات گروه

تاریخچه گروه :

گروه آمار در سال 1374 شمسی (1995 میلادی) تاسیس، تا سال 1377 با گروه ریاضی به طور مشترک و از آن سال به بعد تحت عنوان گروه آمار و به طور مستقل به کار خود ادامه داده است. 

قابلت و توانایی ها :

گروه آمار دانشگاه رازی با سابقه‌ترین گروه آمار در بین دانشگاه‌های غرب کشور و یکی از فعال‌ترین گروه‌های آمار ایران است. در این گروه دانشجویان در مقاطع کارشناسی آمار و کاربردها، کارشناسی ارشد آمار محض و دکترا آمار مشغول به تحصیل هستند. دایر کردن دوره کارشناسی ارشد با گرایش‌های آمار اقتصادی-اجتماعی و بیمه جزو برنامه‌های آتی گروه است. در حال حاضر 11 عضو هیئت علمی با گرایش‌های متنوعی شامل استنباط، احتمال، آماره‌های ترتیبی، قابلیت اعتماد، مدل‌های خطی، نظریه صف، طرح‌های بهینه‌، آمار بیزی و بیز ناپارامتری، نمونه‌گیری و فرایندهای نقطه‌ای در این گروه حضور دارند و از این لحاظ گزینه‌ای مناسب جهت ادامه تحصیل در دوره تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان داخل و کشورهای همسایه است.

امکانات :

برخورداری از دو سایت کامپیوتر ویژه‌ دانشجویان کارشناسی و دوره تحصیلات تکمیلی از جمله امکانات موجود در گروه است.

افتخارات :

تعداد زیادی از فارغ التحصیلان این گروه در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل داده و یا در سازمان‌های دولتی و خصوصی مشغول به فعالیت‌اند. از سال 1374 دانشجویان گروه آمار دانشگاه رازی همواره در المپیادهای علمی و کنکور کارشناسی ارشد رتبه‌های قابل قبولی کسب کرده‌اند.  

لیست دانشجویان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تا پایان آبان ماه 96

تقویم آموزشی و برنامه هفتگی

 

اطلاع رسانی زمان و موضوع دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد

اطلاع رسانی زمان و موضوع سمینار دانشجویان دکتری